Hledáme lektory Microsoft Office

Do našeho týmu hledáme lektora pro školení Microsoft Office. Pracovní vytížení je možné dle dohody - od vytížení v rozsahu několika dnů v měsíci až po práci na plný úvazek.

Naše společnost má pobočku v Praze (Jandova 135/2, přímo na metru Vyšočanská) a v Kolíně. Provádíme školení v našich učebnách, online i u zákazníků pro celé republice. V současné době sháníme lektora především pro Prahu o okolí (dojezdová vzdálenost do 1 hodiny od Prahy). Délka školení v jednom dni je nejčastěji 5-8 hodin v časovém rozmezí mezi 8:00 až 17:00.

Od lektora požadujeme vynikající znalosti a praktické zkušenosti s aplikacemi Microsoft Office a schopnost srozumitelně předávat informace. Stěžejní je velmi dobrá znalost Excelu, znalost dalších aplikací Office a Microsoft 365 je výhodou. Očekáváme zájem o obor a ochotu se neustále sebevzdělávat.

V případě zájmu lze lektorskou činnost kombinovat s jinou prací nebo studiem. Lektoři jsou finančně ohodnoceni podle svých schopností a zkušeností. Lektoři mají přístup k nejnovějším aplikacím, podporujeme je při jejich vzdělávání a získávání certifikací. Lektoři mají k dispozici veškeré vybavení potřebné pro jejich práci.

S přípravou na první školení novému lektorovi pomůžeme. Dostane od nás k dispozici řadu materiálů, možnost náslechů na školení a individuální přípravu se zkušenými lektory.

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost a praktické zkušenosti s aplikacemi Microsoft Office - především Excelem, znalost dalších aplikací je výhodou (Word, PowerPoint, Outlook, Microsoft 365 a další)
  • Výhodou je schopnost vést školení i z jiných oblastí, například grafiky, CAD software, programování webových stránek, správy počítače, internetového marketingu atd.
  • Pedagogické schopnosti
  • Výhodou je možnost cestování vlastním autem
  • Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • Možnost pracovního vytížení dle dohody - v rozsahu vytížení i jen několika dnů za měsíc až po plný pracovní úvazek
  • Možnost dalšího rozvoje a sebevzdělávání, certifikace v oboru
  • Přístup k nejnovějším verzím software, vybavení (notebook, telefon atd.) podle rozsahu spolupráce
  • V závisloti na pracovním vytížení spolupráci na základě DPP, ŽL i HPP

Zájemci zašlete životopis na email prace@abecedapc.cz.

Zveřejněno 9.3.2023.